GamesBlog Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GamesblogGamesblog  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cine stie cum se modeaza un Xbox 360?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
grozeah




Posts : 10
Join date : 13/06/2009

Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? Empty
MesajSubiect: Cine stie cum se modeaza un Xbox 360?   Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? EmptyMar Iun 16, 2009 5:54 pm

Am un prieten care si-a modat Xbox-ul acum vreo 2 ani dar noile jocuri nu ii mai merg. Trebuie o versiune noua sau ceva... Se pricepe cineva?
Sus In jos
ProfundGamer

ProfundGamer


Posts : 3
Join date : 12/06/2009

Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? Empty
MesajSubiect: Re: Cine stie cum se modeaza un Xbox 360?   Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? EmptyMar Iun 16, 2009 8:07 pm

eu nu iti recomand sa nu incerci tu ca il poti strica sau pierzi garantia
uite daca esti din Bucuresti citeste aici -->Click
Sus In jos
grozeah




Posts : 10
Join date : 13/06/2009

Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? Empty
MesajSubiect: Re: Cine stie cum se modeaza un Xbox 360?   Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? EmptySam Iun 20, 2009 2:01 am

Multumesc Profund Gamer! M-ai salvat ca acolo unde mi l-am modat eu acum vreo 2 ani vrea sa imi ia 300 de ron. Aici unde m-ai trimis tu e 20 de ron! E altceva Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? Empty
MesajSubiect: Re: Cine stie cum se modeaza un Xbox 360?   Cine stie cum se modeaza un Xbox 360? Empty

Sus In jos
 
Cine stie cum se modeaza un Xbox 360?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GamesBlog Forum :: Console-
Mergi direct la: